آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / قیمت جدید گوشت قرمز در ماه رمضان چقدر است؟

قیمت جدید گوشت قرمز در ماه رمضان چقدر است؟

قیمت جدید گوشت قرمز در ماه رمضان چقدر است؟

/wp-content/up/2013/06/mg7jrogkce.jpg

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران از کاهش یک درصدی قیمت گوشت قرمز درهفته گذشته خبر داد و گفت: قیمت منطقی برای هر کیلوگرم گوشت قرمز در ماه رمضان ۲۴ هزار تومان است.
ایسنا: مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران از کاهش یک درصدی قیمت گوشت قرمز درهفته گذشته خبر داد و گفت: قیمت منطقی برای هر کیلوگرم گوشت قرمز در ماه رمضان ۲۴ هزار تومان است.

سعید سلطانی اظهار داشت: میزان مصرف گوشت قرمز در ماه‌های سال حدود ۸۰ هزار تن است که در ماه‌هایی مانند ماه رمضان به حدود ۹۰ هزار تن می‌رسد که مشکلی برای تامین این میزان مصرف وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به این‌که اخیرا از خروج غیرقانونی دام زنده از مرزها جلوگیری شده است به نظر نمی‌رسد نیازی به واردات گوشت قرمز برای تامین نیاز مصرف‌کنندگان در ماه رمضان داشته باشیم.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دامداران اظهار کرد: قیمت خرید هر کیلوگرم لاشه گوسفند و گوساله از دامداران حدود ۲۰ هزار تا ۲۰ هزار و ۷۰۰ تومان است. هم‌چنین هر کیلوگرم دام زنده نیز حدود ۱۰ هزار تومان از دامداران خریداری می‌شود که با توجه به حاشیه‌ی سود منطقی از تولید تا مصرف، قیمت منطقی برای هر کیلوگرم گوشت قرمز در بازار حدود ۲۴ هزار تومان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *