آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اتفاق جالب قاطی شدن عوامل دو سریال معروف با هم! با عکس

اتفاق جالب قاطی شدن عوامل دو سریال معروف با هم! با عکس

اتفاق جالب قاطی شدن عوامل دو سریال معروف با هم! با عکس

/wp-content/up/2013/06/170060_909.jpg

 سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی پس از حدود پنج ماه، سرانجام دوشنبه گذشته به پایان رسید تا این مجموعه برای پخش پس از ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما آماده شود.

شبکه ایران: سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی محسن چگینی پس از حدود پنج ماه، سرانجام دوشنبه گذشته به پایان رسید تا این مجموعه برای پخش پس از ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما آماده شود.

طبق اطلاعات ارائه شده در بانی فیلم، در آخرین روز تصویربرداری که در دارآباد صورت گرفت، گروه تولید سریال پژمان سر صحنه مجموعه «دودکش» به کارگردانی محمدحسین لطیفی حاضر شدند و بخشی از قصه خود را در این لوکیشن ضبط کردند.

در این بخش پژمان جمشیدی که نقش یک فوتبالیست را دارد به همراه نامزدش با بازی ویدا جوان برای دیدار با دوستش که نقش او را امیرحسین رستمی به عهده داشته، سر صحنه سریال دودکش می‌روند و در آنجا با او و سایر بازیگران مجموعه چون هومن برق‌نورد و بهنام تشکر و کارگردان آن محمدحسین لطیفی دیدار می‌کنند.

به جز رستمی، پیش از این نیز بازیگرانی چون فرهاد آئیش، اشکان خطیبی و رامبد جوان به نقش خودشان مقابل دوربین رفتند. غیر از بازیگران مذکور، تعدادی از چهره‌های فوتبالی چون حمید درخشان، بهروز رهبری‌فر، علی موسوی، محمد محمدی، حسین ماهینی، آرش برهانی و… نیز به نقش خودشان در سریال صحت مقابل دوربین رفته بودند. پژمان قصه فوتبالیستی (با بازی پژمان جمشیدی) است که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند.

پژمان به تدریج وارد دورانی می‌شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می‌شناسد و دیگر نمی‌تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای دوران ستارگی‌اش است و نمی‌خواهد بپذیرد که عمر دوران فوتبالش به سرآمده و…

سام درخشانی در این سریال نقش مدیر برنامه‌های پژمان را دارد و بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه‌خواه، ویدا جوان، غلامحسین لطفی، حسین سلیمانی، رضا کریمی، اردشیر کاظمی و… دیگر بازیگران اصلی مجموعه هستند. پیمان قاسم‌خانی و محراب قاسم‌خانی نیز فیلمنامه پژمان را نوشته‌اند. این سریال محصول گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیماست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *