آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / پوستر جدید و عجیب فیلم گلزار و الناز شاکردوست

پوستر جدید و عجیب فیلم گلزار و الناز شاکردوست

سه عکس گلزار با ۳ مدل موی کاملاً متفاوت!

پوستر عجیب فیلم گلزار و الناز شاکردوست

کیفیت به‌شدت ضعیف، بدویت و ابتدایی‌بودن ایده و اجرای این طرح‌ها هر بیننده‌ای را یاد آثار نیم قرن پیش و نرم‌افزارهای دوران داس و ویندوز ۳٫۱ می‌اندازد!

شبکه ایران: در شرایطی که سینمای جهان و در کنارش سینمای ایران در حد بضاعتش می‌کوشد تازه‌ترین امکانات و ابتکارات خلاقه را برای تبلیغ فیلم‌ها به کار بگیرد، تماشای پوسترهای فیلم تازه محمدرضا گلزار و ساخته محمد بانکی از عجیب‌ترین اتفاق‌های ممکن است.

کیفیت به‌شدت ضعیف، بدویت و ابتدایی‌بودن ایده و اجرای این طرح‌ها هر بیننده‌ای را یاد آثار نیم قرن پیش و نرم‌افزارهای دوران داس و ویندوز ۳٫۱ می‌اندازد!

عکس‌ها، رنگ‌بندی، چیدمان و گرافیک نازل و سخیف پوسترها ظاهراً حکایت از تلقی سازندگان فیلم از مقوله سینما و هنرهای تصویری و تبلیغات امروز جهانی می‌دهد، آن‌هم در دورانی که پدیده‌ی اینترنت در هر اتاقکی در کشور امکان دسترسی به نمونه‌ها و حتی امکان ساخت و اجرای هر تبلیغ روزآمدی را فراهم می‌کند.

اکران تازه‌ترین فیلم محمدرضا گلزار با عنوان «تو و من» این هفته در سینماهای تهران و تعدادی از شهرستانها آغاز و پوسترهایش هم در همین سایت شبکه ایران رونمایی شده است.

کارگردانی فیلم برعهده محمد بانکی است که پیش از این «دو خواهر» را هم با حضور گلزار و شاکردوست ساخته بود. الناز شاکردوست در این فیلم نقش مقابل گلزار را ایفا می‌کند و شیرین بینا و بهنوش بختیاری دیگر بازیگران فیلم هستند.

آزادی، پردیس زندگی، پردیس کیان، پردیس ملت،کارون، ماندانا، ایران، اریکه، پارس، بهمن و فرهنگ از جمله سینماهای نمایش دهنده «تو و من» هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *