آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اجتماعی / جدیدترین قیمت با کیفیت ترین خودروهای داخلی در بازار

جدیدترین قیمت با کیفیت ترین خودروهای داخلی در بازار

جدیدترین قیمت با کیفیت ترین خودروهای داخلی در بازار

 در مردادماه سال جاری نیسان تیانای ۸۵ میلیون تومانی بازار ایران عنوان باکیفیت ترین خودرو تولید داخل را از آن خود کرد.
 خبرآنلاین: نیسان تیانا باکیفیت ترین خودروی تولید داخل و پراید سایپا بی کیفیت ترین اعلام شد.

در مردادماه سال جاری نیسان تیانای ۸۵ میلیون تومانی بازار ایران عنوان باکیفیت ترین خودرو تولید داخل را از آن خود کرد.

پس از این خودرو، مزداهای گروه بهمن یعنی مزدا۲و ۳ به طور مشترک جایگاه دوم را از آن خود کردند. این خودروها در بازار به ترتیب قیمتی بیش از ۴۵ و ۶۶ میلیون تومان دارند.

در جدول جدید رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل، خودرو سالمند و قدیمی ژاپنی ها یعنی ماکسیما که این روزها بر قله ۷۰ میلیونی ایستاده در رده سوم قرار گرفته و عنوان چهارمی به شاسی بلند ۷۴ میلیونی ایران خودرویی ها رسیده است.

در مردادماه امسال طبق عادت همیشه قعر جدول رده بندی کیفی به خودروهای سایپا۱۳۱X، سایپا۱۳۲X و سایپا۱۳۱X پارس خودرو رسیده تا بازهم این خودروها عنوان بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل را یدک بکشند.

در این رده‌بندی که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارائه شده و مربوط به کیفیت خودروهای تولید داخل در مردادماه امسال است، در مجموع ۲۳ خودرو تولید یا مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و در دو دسته خیلی خوب، خوب تقسیم شده‌است.

طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در ۹ معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و ۲۳ خودرو مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *